آیین تجلیل از قهرمانان کشوری در اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان

به گزارش روابط عمومی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان دشتستان صبح روز سه شنبه ۹ خرداد ماه ۱۴۰۲ آیین تجلیل از سه قهرمان مدال آور رشته کونگ فو توآ در اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان با حضور حسین پور رئیس این اداره، علی اسفندیاری دهیار روستای قراولخانه و نماینده دهیاران شهرستان در فرمانداری و یدالله بناری رئیس هئیت کونگ فو شهرستان برگزار گردید.

حسین پور در شروع جلسه ضمن خوش آمد گویی و خداقوت به قهرمانان بیان کرد:
از اینکه مربیان ما با دست خالی و بدون حمایت مالی خاصی قهرمان پروری میکنند و مدال آورانی چون این سه عزیز رو به جامعه ورزش کشور تحویل میدهند کمال تقدیر و تشکر را داریم.
حسین پور در ادامه اذهان داشت:
اداره ورزش مثل همیشه با تمام توانش درکنار شما خواهد بود و هرآنچه در توانش باشد از هیچ ورزشکاری دریغ نخواهد کرد.

اسفندیاری در ادامه افزود: در روستای قراولخانه هیچگونه محیطی مناسب برای ورزش رزمی وجود ندارد و مربی چون جعفر طلائیان که خود از قهرمانان ارزنده ما هستند در این روستا با دست خالی در حال تعلیم و تربیت قهرمانان کشوری هستند.از همین رو از جناب حسین پور و بناری خواهشمندم به حرفها و قول های خود جامع عمل بپوشانند.
بناری در ادامه بیان کرد:
هئیت کونگ فو تمام توان مطالبه گری خود را میگذارد تا کمبود های مربیان و باشگاه های ورزشی تحت پوشش خود را سامان دهد و رسیدگی به وضعیت کنونی باشگاه رزمی قراولخانه راهم در اولویت و دستور کار خود قرار خواهیم داد.

در پایان ضمن تجلیل از آقایان عقیل تیموری، سبحان احمدی و رضا بحرانی قهرمانان مدار آور، احکام فنی آقایان غلامرضا کاویانی،ابوالفضل بهرامی نیا،مهدی محمد نیا،ایوب اوستاد نیز بحضورشان اهدا گردید.

نوشته آیین تجلیل از قهرمانان کشوری در اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق جنوب. پدیدار شد.

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *