انهدام باند سوداگران مرگ در دشتستان/ کشف ۷۰ کیلوگرم مواد مخدر


به گزازش افق جنوب، سرهنگ عباس علی یاری، با بیان اینکه طرح ضربتی به سوداگران مرگ در قالب طرح ارتقا امنیت اجتماعی آغاز شده است، اظهار داشت: تمام نقاط دشتستان تحت رصد و پایش مأموران انتظامی قرار دارد و همه نقاط برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده است.

وی از انهدام باند سوداگران مرگ خبر داد و بیان کرد: فردی در قالب خانوادگی و شگردهای خاص به‌صورت حرفه‌ای و جاسازی در ۲ خودرو سواری قصد انتقال مواد مخدر از استان هرمزگان به استان فارس در دستور کار داشت که مراتب مورد رصد پلیس استان بوشهر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی دشتستان با بیان اینکه مأموران پلیس مواد مخدر این شهرستان با همکاری و هماهنگی مأموران مبارزه با مواد مخدر مرکز استان بوشهر و دشتی باند تهیه و توزیع مواد مخدر را منهدم کردند گفت: در این عملیات ضمن توقیف ۲ دستگاه خودرو ۷۰ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

علی یاری اضافه کرد: پلیس ضمن متلاشی کردن این باند هر ۳ نفر متهم را پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی کرد.

فرمانده انتظامی دشتستان با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر با هوشیاری پلیس از رسیدن به مقاصد شوم خود باز ماندن از اقشار مختلف مردم خواست در صورت کسب هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت قاچاقچیان و توزیع کننده مواد مخدر مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع‌رسانی کنند.

نوشته انهدام باند سوداگران مرگ در دشتستان/ کشف ۷۰ کیلوگرم مواد مخدر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق جنوب. پدیدار شد.

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *